🤝 Разом робимо добрі справи! 🇺🇦
Завдяки небайдужості учнів, батьків та вчителів під час благодійного ярмарку вдалося зібрати кошти на важливу справу. Було придбано два акумуляторні зарядні станції «Бандера Павер» ⚡🔋.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до ярмарку та зробив свій внесок у спільну добру справу. Кожна покупка, кожна гривня та кожна добра думка наближають нас до перемоги! 💙💛
Разом ми — сила!




