Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти — це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У рамках проєкту «Діти дітям про Україну» члени учнівського самоврядування, педагоги — організатори, психолог разом із аніматором провели розважальний захід, приурочений Дню захисту дітей.

Члени учнівського самоврядування провели гаївки для дітей, які тимчасово проживають у ліцеї.
Гаївки (веснянки) — це обрядові пісні, які вітають прихід весни. Наші предки такими піснями вітали початок польових весняних робіт. Сьогодні ж, ця традиція залишилась, але пов’язана вона із світлим святом Пасхи. Ці пісні є дуже старовинними.

Сьогодні у ліцеї учнівське самоврядування провело майстер — клас до Великодніх свят. Діти дізнались про різноманітні українські традиції писанкарства. Всі майстерно працювали над своєю писанкою, і у кожного вона унікальна.

Небесній Сотні Присвячується

Хто вмирає в боротьбі — в серцях живе повіки!

Цінності, що нас єднають…