ЗНО — 2022Затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року й характеристики сертифікаційних робіт

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

   Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

   До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

   Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

   —    фізика – 23 травня,

   —    хімія – 26 травня,

   —    українська мова, українська мова і література – 31 травня,

   —    математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня,

   —    іспанська мова, німецька мова, французька мови – 6 червня,

   —    англійська мова – 7 червня,

   —    історія України – 10 червня,

   —    географія – 14 червня,

   —    біологія – 17 червня.

   Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

   Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, що визначають особливості тестів із кожного предмета.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab